אירועים עם 120 אורחים

מאמר זה נכתב בזמן שהקורונה עושה בחברה הישראלית, שמות. מבחינה בריאותית מספר הנדבקים מזנק, מבחינה חברתית אנחנו במצב אחד הבעייתיים בהיסטוריה המודרנית שלנו ומבחינה כלכלית, המשבר חמור ביותר ורחוק מפתרון. כל אלו, משפיעים על כל אחד ואחת מאיתנו ברמה היומיומית ובכל פעולותינו. חלקנו איבד את מקום עבודתו, לחלקינו קוצצה המשכורת וחלקינו, ברי המזל הייתי אומר, עדיין עובד ומתפרנס אך בהחלט לא יודע מה יהיה מחר וחוסר הביטחון לא מניח לו לתכנן כלכלית לטווח של יותר משבוע הבא או סוף החודש. זהו המצב לאשורו. צריך להסתכל אליו בעינים ולהתמודד. 

אחת הדרכים להתמודד עם המצב הזה הוא לעשות ההיפך. במקום לכבות את החיים, להדליק אותם. באופן כמובן יותר זהיר מכל הבחינות אבל להמשיך את החיים. למענינו אבל בעיקר למען ילדינו שנקלעו למציאות שהם לא הכירו ואנחנו, על ידי כך שנמשיך את חיינו אפילו בכח, נוכל לעזור להם לעבור את התקופה אפילו מחוזקים באופן אישי וכולנו כמשפחה ולאחר מכן כחברה. 
איך עושים זאת. כמובן שזה מתחיל מהבית אבל אני הייתי חושב גם על נושא האירועים. כן. לסוע לחו”ל מאד קשה, לטייל טיילנו אבל האירועים יש בהם משהו מאחד ומחזק. ישנם אירועים כמו בר מצווה לדוגמה, ימי נישואין, ועוד שממש אי אפשר לדחות. סיכמנו אם כן. עכשיו לגבי המקום. הכירו את סטוקו גרופ.

חברת אירועים המציעה אירועים עם 120 אורחים, אירועים עד 50 איש, מאד אינטימיים, אירועים עם 200 איש ואירועים עם 250 איש שהם כבר אירועים מאד גדולים ומשמעותיים. אבל כאמור גם אירועים עם 120 אורחים שהם אירועים בינוניים ומאד מכובדים ואפילו כאמור אירועים עד 50 איש שהם אירועי בוטיק אינטימיים. אירועים עם 120 אורחים הם מאד מתאימים לאירוע כמו בר מצווה לדוגמה או אפילו חתונה. אני אישית הייתי מסתפק באירוע כזה ומעדיפו הרבה יותר על אירועים עם 200 איש או אירועים עם 250 איש בהם הסיכוי להדבקה גדול יותר והעלות הכלכלית גבוהה מאד. 

אז זכרו את השם סטוקו גרופאירועים עם 120 אורחים ואפילו יותר עושים עם סטוקו גרופ. צרו קשר עוד היום. מבטיח לכם שעם סטוקו גרופ, לא תשכחו את האירוע. 
דילוג לתוכן