מקום לאירוע עם 200 איש

קורונה או לא קורונה, החיים ממשיכים. ממשיכים קצת אחרת אבל בין סגר לסגר, בין מגבלה ולמגבלה, ישנם דברים שאסור לנו להפסיק. אחד מהם הוא תחום האירועים. הקורונה פגעה ופוגעת בחיינו כבר 8 חודשים ארוכים ונראה שתמשיך לעשות זאת עוד זמן לא מבוטל. אחת מהשפעות הקורונה החמורה ביותר ואולי הכי פחות מדוברת היא ההשפעה החברתית והנפשית. כמובן שהיא תולדה של התחום הבריאותי והכלכלי אבל גם של חוסר התקווה שיום אחד הכל יעבור ונחזור לימינו כקדם. אירועים ובמיוחד אירועים משפחתיים וקיומם, הם הסימן עבורינו אבל בעיקר עבור ילדינו שהחיים ממשיכים. קצת קשה אבל מתגברים ונתגבר ביחד וכולנו. 

על הרבה תחומים אין לנו כרגע השפעה ויכולת החלטה, מסעדות, מסיבות, סרטים, תרבות, נסיעות לחו”ל אבל ארועים, תוך כדי שמירת ההנחיות אנחנו כן יכולים לקיים. ומכיוון שזאת המסקנה, נרצה לקיים את האירוע היפה והמיוחד ביותר שנוכל על מנת שהחויה תהיה כזאת שתתגבר בחיוביותה על כל ההרגשות הרעות שחווינו בתקופה האחרונה. וזאת איך עושים אתם שואלים? בוחרים את המקום הכי יפה ואפילו מדהים לקיים את האירוע שלכם. הכירו את סטוקו גרופסטוקו גרופ מציעה לכם שלושה אתרים לבחירה עבור אירוע שלכם ורק מהצצה קטנה באתר החברה, מבלי להגיע למקומות רואים את ההבדל. סטוקו גרופ מציעים לכם מקום לאירוע עם 200 איש, מקום לאירוע עד 250 איש, מקום לאירוע עד 50 איש לאירועי בוטיק מיוחדים ואינטימיים ומקום לאירוע עם 250 איש. מקום לאירוע עם 250 איש הכולל מקומות ישיבה זהו כבר מקום מכובד מאד. במילא התוכניות שלכם לאירועי מגה עם 400 איש כבר נגנזו. וטוב שכך. אני אישית בעד קיום אירועים קטנים. ככה מגיעים האנשים החשובים לכם באמת. מקום לאירוע עם 200 איש מספיק בהחלט. 

מקום לאירוע עם 200 איש
 הוא מספיק גדול לבר מצווה, חתונה, אירוסין והוא די והותר. עבור אירועים יותר אינטימיים כאמור, סטוקו גרופ מציעים מקום לאירוע עד 50 איש. נגיד יום נישואין וכאמור מקום לאירוע עד 250 איש לאירועים יותר מיוחדים או חד פעמיים. הרי מתחתנים פעם אחת. אז מחפשים מקום לאירוע עם 200 אישסטוקו גרופ זה המקום. מזל טוב ובהצלחה. 
דילוג לתוכן