חתונות

אין רגע מרגש יותר מהכניסה לחופה, ובכדי להגיע לרגע המרגש הזה אנחנו צריכים לבחור את המקום המושלם לאירוע! מקום מושלם מתחיל קודם כל במיקום מרכזי. בכדי שיהיה נוח לאורחים שלכם להגיע לאירוע מכל אזור בארץ, המיקום הטוב ביותר לערוך בו אירוע הוא באזור צפון תל אביב. אזור צפון תל אביב הוא הבחירה האידיאלית מכיוון שהוא מקשר בין כמה מצירים הראשיים ביותר בישראל המחברים את אזור השרון לאזור המרכז. החלטתם על מיקום? מעולה! עכשיו נותר לכם לבחור את מתחם האירועים שיספק לכם כל מה שאתם צריכים כמו עיצוב חופה, אולם אירועים יוקרתי, בר משקאות איכותי וכמובן אוכל משובח!  

עיצוב האירוע

עיצוב אירוע חתונה הוא משימה שיש לעשות יחד רק עם אנשים מקצועיים. עם ליווי אישי לכל אורך ההכנות לחתונה, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר ולמעשה לעצב סגנון ייחודי ואישי משלכם עד הפרט הקטן ביותר! יש לכם צבעים שאתם אוהבים במיוחד? סמלים שמייצגים את הייחודיות שלכם? זה הזמן לבחור אותם בעיצוב לחתונה. העיצוב  לחתונה מתייחס לכל פריט אשר נמצא באירוע, ממספרי השולחנות שתוכלו לעצב יחד עם צוות העיצוב הגרפי ועד צבעי המפיות, המפות וסידורי הפרחים לאירוע.

באיזה מתחם אירועים מספקים את כל הטוב הזה?

אם אתם מחפשים לערוך חתונה במיקום המרכזי ביותר במתחם יוקרתי ומעוצב בסגנון שלכם, מומלץ לכם לבחור במתחמי האירועים של סטוקו גרופ. סטוקו גרופ מציעים לכם לבחור מאחד ממתחמי האירועים היוקרתיים של צפון תל אביב הממוקמים באזורים נוחים להגעה מכל האזורים בארץ. תוכלו לבחור בין מתחם ‘סטוקו אירועים’ הממוקם במתחם הטניס בקרבת גני יהושע או במתחם ‘עלמא ספנסר’ המפורסם ברמת החייל. צוות סטוקו גרופ ילווה אתכם לאורך כל תהליך ההכנות לחתונה בכדי להפיק עבורכם את החתונה המושלמת. 

חתונות מושלמות במתחמי האירועים של סטוקו גרופ

לתיאום ביקור באחד ממתחמי האירועים היוקרתיים והמרהיבים של סטוקו גרופ בצפון תל אביב, השאירו את הפרטים שלכם באתר סטוקו גרופ וצוות המקום ייצור אתכם קשר בהקדם לקביעת יום ושעה הנוחים לכם ביותר.

אירועים נוספים

דילוג לתוכן